parallax background

24. WCH IRO 18. – 23.9.2018, Ljubljana (SL)

Budem záchranárom v Ružinove, 1.9.2018
12. septembra 2018
SimEx Flyland 28. – 30.9.2018, Rohožník
3. októbra 2018

Som rada, že naše druhé majstrovstvá sveta sa konali práve v Slovinsku – je to krásna krajina! Po vydarenej sezóne som nastupovala na ruinu s pocitom, že sme dobre pripravení a na naozaj peknej ruine som si našu prácu skutočne užívala. Hassko predviedol svoj typický výkon plný chuti do práce. 181 bodové hodnotenie rozhodcu som si ale na záver vôbec neužila, keďže Hasso padol do skruže a mala som o neho strach. Na poslušnosti som vylosovala najhoršie možné poradie cvikov a mét – stalo sa, čo sa dalo očakávať a stratili sme na métach nemalé body. Hassko ale aj tak vybojoval na pálivom slnku 93 bodov. Ušlo sa nám 8. miesto (pri rovnosti bodov so 7. a 6. miestom) a keďže sa, našťastie, Hasskovi pri nehode nič nestalo, som s našou reprezentáciou na MS naozaj spokojná!

Jana Munková

Dnešným dňom sa pre nás súťaž na MS skončila prácou na ploche. Kajo zapracoval veľmi dobre, moja účasť bola tentokrát ničivá (122 bodov). Pripravila som nás o tretiu osobu a tým aj o možnosť splnenia limitu .

Teplomer stal na neznesiteľných 35 stupňov, trochu schladenia v Save bolo nutnosťou. Potom už nás čakal rozhorúčený pľac na poslušnosť. Je super mat dobrých kamarátov. Kajo si daroval pekný darček k narodkám 96 bodov a spotenú paničku až pod kožu

Dáša Baňárová

Comments are closed.